Odmítnout vše můžete zde.


Úvod » Polodrahokamy/Minerály » JUMBO hmatky » Ametyst chevron- jumbo č.17 110g


        

Ametyst chevron- jumbo č.17 110g

Hmatka Jumbo

novinka

skladem

 

Číslo produktu: JACHE17
naše cena:
150 Kč ( Nejsme plátci DPH )

Jumbo hmatka ametystu chevron, tmavě fialová barva s výraznou tenkou bílou kresbou.

Zasíláme tento konkrétní kus.

  • Váha: 110 g
  • Rozměry: 6 x 3,5 x 2,5 cm

Ametyst je především kamenem duchovní čistoty a meditace. Bude tedy vhodný všude tam, kde je zapotřebí navodit klid, harmonii, dostat do rovnováhy mysl a cit. Protože v sobě obsahuje jak červeň ohně, životodárné síly, tak i modrou barvu duchovního života - spojuje naši duši a duchovno, stává se mostem mezi nebem a zemí.

Je také symbolem proměny, kamenem inspirace, otevírá naše myšlenky novým idejím, tvořivosti, intuici, vnáší světlo do nejasných problémů. Pomáhá opouštět staré návyky, potlačuje hněv a zběsilost, strach, negativní vlastnosti. Probouzí v nás dobrotu a moudrost. 

Říká se o něm, že působí proti migrénám a bolestem hlavy, i všem ostatním bolestem, vnáší světlo do mezilidských vztahů, působí na dobrý spánek. 

Ametyst se může používat jako kámen do vody, společně s křišťálem a růženínem čistí vodu a dodávají jí kvalitu horských pramenů.

Očista: pravidelně kámen čistíme pod vlažnou tekoucí vodou, protože ametyst může ztrati na slunci barvu, nabíjíme jej raději mimo dosah přímých slunečních paprsků.